Logga in
Logga in
Lösenord
Verktyg
Kundvagnen är tom
Sök artiklar

Kontakta UHPO InköpsSupport

Vi på UHPO InköpsSupport finns här för din skull. Det är viktigt för oss att du alltid känner att du kan kontakta oss, oavsett ditt ärende. Din egen kontaktperson hjälper dig att spara pengar, tid och att handla rätt! Välkommen!

Tel. 08 - 560 324 50 
Vanadisvägen 24 
113 46 Stockholm 
E-post: info@uhpo.se

 

Vi som jobbar på UHPO InköpsSupport

 

  

Magnus Romander
Styrelseordförande/Senior advisor
Tel: 08-560 324 50
magnus.romander@uhpo.se

 

   

Filip Minör
VD
Tel: 070-352 16 10
filip.minor@uhpo.se

 

   

Jeanette Nilsson
Administration/Medlemsservice
08-560 324 50
jeanette.nilsson@uhpo.se

 

 

Johan Bergfeldt
Inköpschef livsmedel/ Inköpscoach
Tel: 072-710 05 70
johan.bergfeldt@uhpo.se

  

Tobias Root
Inköpscoach/Produktspecialist livsmedel
Tel: 070-825 31 23
tobias.root@uhpo.se

  

 Christoffer Hedman
Inköpscoach
Tel: 072-070 79 94
christoffer.hedman@uhpo.se

 

 Sebastian Strid
Inköpscoach
Tel: 070-344 26 25
sebastian.strid@uhpo.se

 

 

 

 

 

   
     
     
UHPO HAR AVTAL MED
  • KONTAKT
    www.uhpo.se
    info@uhpo.se
    08 - 560 324 50
    Vanadisvägen 24
    113 46 Stockholm