Kontakt

Kontakta oss

Vi på UHPO InköpsSupport finns här för din skull. 
Det är viktigt för oss att du alltid känner att du kan kontakta oss, oavsett ditt ärende. Din egen inköpscoach hjälper dig att spara pengar, tid och att handla rätt!

Vanadisvägen 24
113 46 Stockholm

MEDLEMSSERVICE
08-560 324 50
info@uhpo.se

Jeanette Nilsson

Medlemsservice & Administration

08-560 324 50

jeanette.nilsson@uhpo.se

Johan Bergfeldt

Inköpschef livsmedel / Inköpscoach

072-710 05 70

johan.bergfeldt@uhpo.se

Christoffer Hedman

Inköpscoach

072-070 79 94

christoffer.hedman@uhpo.se

Tobias Root

Inköpscoach/Produktspecialist livsmedel

070-825 31 23

tobias.root@uhpo.se

Sebastian Strid

Inköpscoach

070-344 26 25

sebastian.strid@uhpo.se

Filip Minör

VD

070-352 16 10

filip.minor@uhpo.se

Magnus Romander

Styrelseordförande/Senior advisor

08-560 324 50

magnus.romander@uhpo.se