Kontakt

Kontakta oss

Vi på UHPO InköpsSupport finns här för din skull. 
Det är viktigt för oss att du alltid känner att du kan kontakta oss, oavsett ditt ärende. Din egen inköpscoach hjälper dig att spara pengar, tid och att handla rätt!

Lindhagensgatan 94
104 25 Stockholm

Postadress:
Box 30122
112 18 Stockholm

MEDLEMSSERVICE
08-560 324 50
info@uhpo.se

Jeanette Nilsson

Medlemsservice & Administration

08-560 324 50

jeanette.nilsson@uhpo.se

Johan Bergfeldt

Inköpschef livsmedel / Inköpscoach

072-710 05 70

johan.bergfeldt@uhpo.se

Christoffer Hedman

Inköpscoach

072-070 79 94

christoffer.hedman@uhpo.se

Tobias Hultman Root

Inköpscoach/Produktspecialist livsmedel

070-825 31 23

tobias.root@uhpo.se

Sebastian Strid

Inköpscoach

070-344 26 25

sebastian.strid@uhpo.se

Anna Thelke

Inköpscoach

0708-629 343

anna.thelke@uhpo.se

Filip Minör

Affärsområdesansvarig

070-352 16 10

filip.minor@uhpo.se